3Dés társkereső
Dés társkereső férfiak
Társkereső Dés: első találkozás
Dés rengeteg lehetőséget nyújt az első találkozásra. Ismerkedj a városban és környékén élő társkeresőkkel. Megszámlálhatatlan étterem, kávézó és szabadtéri program várja azokat, akik párt keresnek. A legtöbb egyedülálló társkereső a kávézókat részesíti előnyben, ahol könnyen lehet ismerkedni.
Kedves Társkereső
Ha elhatároztad magad, és valóban meg akarod találni életed szerelmét, akkor itt a helyed a Keresztény társkereső oldalon! A legdinamikusabban fejlődő komoly társkereső oldalt találtad most meg, ahova veled együtt több száz új társkereső regisztrál nap, mint nap, olyanok akik komolyan gondolják az ismerkedést. Nálunk játszva találhatod meg a nagy Őt, akivel könnyedén szervezhetsz magatoknak egy kellemes randit! A Keresztény társkereső oldalon lévő aktív, Prémium tagok nagyon hamar, akár napokon belül találhatnak randipartnert. A Keresztény társkereső adatlapjaira feltöltött adatlapok és képek ellenőrzöttek, a szerkesztők igyekeznek komoly szándékkal jelen lévő társkereső partnereket biztosítani.
Csatlakozz a Páratlan társkeresőhöz!
Ingyenes regisztráció, több ezer komoly társkereső vár.
Néhány Dés társkereső bemutatkozása
Tartós kapcsolatot Dés környékén keresek. Hagyományos értékrendet követem, kizárólag korban hozzám közel álló ismeretséget, barátságát keresem. Szeretek olvasni, nyelveket tanulni, csinos, fitt alakomat rendszeres sportolással tartom karban. Szeretem a társaságot, beszélgetéseket. Társaság kedvelő vagyok, szeretek zenét hallgatni, olvasni, kerékpározni. Szeretek a természetben lenni sétálni, kirándulni. Fontos a család, barátok. Hagyományos értékrendet követem, de az új dolgoktól sem riadok vissza. Egy kapcsolatban a legfontosabb értékek számomra az őszinteség, bizalom és a kommunikáció. Humoros, szórakoztató, megbízható. Komoly kapcsolat céljából regisztráltam fel. Ha gondolod írj rám, Ha komolyan gondolod akkor pedig feltétlen írj rám. Vidám, őszinte, szenvedélyes emberke vagyok. Szeretek kirándulni. Felvállalom a szembenézést, ha az nem öncélú és tudom, hogy nem haladja meg az erőmet. Őszinteség és a kölcsönös tisztelet híve vagyok.
Dés társkereső férfi, Laszlo (36)
Sokat kirándulok, utazok. Mar bejártam jó pár helyet, de meg mindig tervezek újabb helyekre eljutni..de mit ér a boldogság, ha nem osztom meg valakivel. Velem tartanál?
Dés társkereső férfi, lori (43)

