Társkereső Szombathely

Bandi, 26 éves, férfi

Bandi, 26 éves
Bandi, társkereső Szombathely

Mottóm

Ha egyszer elindultunk, az olyan, mintha már meg is érkeztünk volna!

Magamról

Társat Szombathely környékén keresek. Szeretem az olyan embereket, akikkel lehet hosszasan, jókat beszélgetni. Pozitív, mosolygós vagyok. Hagyományos értékrendet követem, de az új dolgoktól sem riadok vissza. Szeretek utazni. Az az út a döntő, amit együtt teszünk meg. Optimista vagyok, igyekszem mindig a dolgok jó oldalát nézni és a megoldásra koncentrálni. Vidám, sportos, családcentrikus vagyok. Szeretem a tengert, de a hegyvidéket sem vetem meg. Odaadó, kedves és őszinte vagyok. Társasági emberként biztos vagyok benne, hogy a komolyabb kapcsolatteremtéshez előbb-utóbb személyes találkozás is szükséges. Vannak terveim de egyedül nehéz véghez vinni. Ha lehet káros szenvedély mentes légy. Ha komolyan kell beszelni seperc alatt komoly vagyok. Keresem a hozzám illő személyt akivel komoly kapcsolatot alakíthatunk ki. Független vagyok, korban hozzám illő társkeresővel ismerkednék.

Milyen társat keresek?

Olyan embert keresek, aki szintén komoly kapcsolat céljából regisztrált. Ha arra érdemesnek találok valakit, akkor szívesen kitárom a lelkemet. Szeresse a társaságot, de néha a magányt is. Személyes találkozásban hiszek. Nem dohányozzon és ne igyon alkoholt. Kölcsönös szimpátia alapján válaszolok. Kimondottan komoly kapcsolatot szeretnék. Komoly kapcsolatot keresek, korban hozzám illő társsal. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, gyógyír testnek és léleknek, segítséget, biztonságot jelent, akire bármikor bármiben számíthatok és fontos vagyok neki. Nincsenek nagy elvárásaim, a barátságot a kölcsönös tiszteletet és az őszinteséget fontosnak tartom. Társam keresem közös programokhoz, beszélgetésekhez amiből kölcsönös szimpátia esetén egy jól működő kapcsolat fejlődhet. Szereti a természetet. Szeret kirándulni, utazni. Személyes találkozóban hiszek. Alkalmi kapcsolatok nem érdekelnek.

Akit keresek

Szeretnék megismerkedni egy 22 és 31 év közötti nővel.

Adataim

  • Nem: Férfi
  • Életkor: 26
  • Névnap: ...
  • Város: Szombathely társkereső
  • Csillagjegy: Rák
  • Kapcsolati státusz: Egyedülálló vagyok
  • Szexuális irányultság: Heteroszexuális

Hátterem

  • Anyanyelv: Magyar

Hobbijaim

Kérdezd meg tőle, hogy mik a hobbijai. Mit szeret csinálni?

Kedvenceim

Kérdezd meg tőle, hogy mit szeret.

Komoly társkeresés a Páratlan társkeresőn

Bandi felkeltette az érdeklődésed? Küldj üzenetet! A regisztráció ingyenes. Társkeresés mobilon és tableten is. Nézz szét a többi komoly társkereső férfi és nő között. Találd meg életed nagy szerelmét egyedi párkereső rendszerünk segítségével. A Keresztény társkereső egy olyan online társkereső amit nem csak a fiatalok, hanem az 50 év felettiek is könnyen használhatnak.

Mai kedvenc szerelmes idézetem

Érezte, hogy nagyon hasonlítanak egymásra. Két magányos ember repül a szélben, mint a pitypangmagok, és cipelik egymás kívánságait. Persze, megijedt az érzései miatt. A hite minden morzsájával szemben állt ez az érzés, de hiába próbálta, a szíve mégis gyorsabban kalapált, amikor a bőrük egymáshoz ért, és nem bírta megállni, hogy ne keresse, ha úgy gondolta, a közelben lehet. Nem tudta megakadályozni, hogy megszállja gondolatait. Akkor is a karjai közé keveredett, ha nem tárta ki őket. Hívatlanul állított be, mégis kinyílt előtte minden ajtó, újra meg újra. Vonzotta a jelenléte, vonzották az érzések, amelyeket kiváltott belőle, vonzotta a csend, és vonzották a szavak. Beleszeretett. Cecelia Ahern

Videók

Kérdezd meg tőle, hogy mik a kedvenc zenéi a Youtube-on.

Jellemzőim

Kérdezd meg tőle, hogy milyen tulajdonságok jellemzik őt a leginkább.

Kérdéseim és válaszaim

Szoktál gyorsétterembe járni? Igen

Szeretsz csókolózni? Nem

és nézd meg, hogy a többi kérdésre mit válaszolt Bandi.

Ideális partnerem

Kérdezd meg tőle, hogy milyen számára az ideális partner.
Bandi, társkereső Szombathely

Társkeresőről

Prémium tagság

Prémium tagságNincs

Őket már láttad?

Krisztián, társkereső Komárom
Krisztián, 29
Komárom
Fényképek5
Robika, társkereső Budapest
Robika, 30
Budapest
Fényképek3
László, társkereső Pécs
László, 31
Pécs
Fényképek1
Scorpio, társkereső Budapest
Scorpio, 29
Budapest
Fényképek3
Apuci, társkereső Budapest
Apuci, 23
Budapest
Fényképek1
Mozeskaaa, társkereső Miskolc
Mozeskaaa, 29
Miskolc
Fényképek2
Máté, társkereső Budapest
Máté, 27
Budapest
Fényképek1
Cseh, társkereső Ajka
Cseh, 30
Ajka
Fényképek2
József, társkereső Budapest
József, 32
Budapest
Fényképek1
Stampfer, társkereső Zirc
Stampfer, 30
Zirc
Fényképek2
Zoltan, társkereső Miskolc
Zoltan, 27
Miskolc
Fényképek1
Renátó, társkereső Monor
Renátó, 26
Monor
Fényképek1
Szilard, társkereső Budapest
Szilard, 24
Budapest
Fényképek2
Gábor, társkereső Tiszakécske
Gábor, 28
Tiszakécske
Fényképek1
Tamás, társkereső Tahitótfalu
Tamás, 29
Tahitótfalu
Fényképek1
Roland, társkereső Nyíregyháza
Roland, 29
Nyíregyháza
Fényképek1
Márk, társkereső Vámosgyörk
Márk, 23
Vámosgyörk
Fényképek1
Ádám, társkereső Kiskunfélegyháza
Ádám, 32
Kiskunfélegyháza
Fényképek2
MrCsabi, társkereső Kiskőrös
MrCsabi, 27
Kiskőrös
Fényképek1
Boby, társkereső Eger
Boby, 31
Eger
Fényképek2
Prémium tagság
Norbi, társkereső Budapest
Norbi, 23
Budapest
Fényképek2
Zoli, társkereső Budapest
Zoli, 31
Budapest
Fényképek3
Zoltán, társkereső Nyíregyháza
Zoltán, 32
Nyíregyháza
Fényképek3
Máté, társkereső Kazincbarcika
Máté, 27
Kazincbarcika
Fényképek1
Patrik, társkereső Aszód
Patrik, 22
Aszód
Fényképek1
Dávid, társkereső Pilisvörösvár
Dávid, 29
Pilisvörösvár
Fényképek2
Szili, társkereső Debrecen
Szili, 27
Debrecen
Fényképek1
Benji, társkereső Nagyrábé
Benji, 32
Nagyrábé
Fényképek1
Ádám, társkereső Maglód
Ádám, 27
Maglód
Fényképek12
Tamás, társkereső Nagykamarás
Tamás, 29
Nagykamarás
Fényképek1